השירותים שלנו

רק תגידו, אנחנו יכולים לעשות הכל

נסלול ביחד דרך צעד אחר צעד להגשמת כל החלומות

הכל אצלנו תחת קורת גג אחת

פיתוח אפליקציות

בעידן של היום, חנות אינטרנטים כבר לא מספיקה. היום חייב שתהיה לכל חנות אפליקציה. 90% מהרכישות אונליין מתבצעות מהנייד. האפליקציות שאנו מפתחים מתממשקות לאתר האינטרנט שלכם ואין צורך להפעיל 2 אתרים או לפעול בצורה שונה. אתם תמשיכו כרגיל, הקסם באפליקציה יקרה מעצמו.

דאשבורד

כבעלים של חנות אינטרנטית, הדבר החשוב ביותר הוא המידע. אתם תמיד חייבים להיות בקונטרול. באמצעות מערכת להצגת נתונים שפיתחנו תוכלו לראות בלייב מכל מסך את המצב המלא של האתר שלכם. כמה פניות הגיעו מלקוחות, כמה שיחות, כמה הזמנות, מידע פיננסי והכל בלייב!

ניהול מלאי והזמנות

פיתחנו מערכת חכמה לניהול מלאי הכוללת הגדרת יעדים! נניח שבכל יום ראשון אתם מבצעים הזמנות מהספקים שלכם. באמצעות כמה קליקים במערכת שלנו תוכלו לקבוע כי בכל יום ראשון בשעה קבועה המערכת תשלח הזמנה לספקים שלכם לבד! ללא כל התערבות מצידכם או מעובדים יקרים.

מערכת דיוור

פעם היינו שולחים עדכונים ללקוחות באמצעות המייל. בפועל, יותר ויותר אנשים מפסיקים לפתוח את תיבת המייל ויש צורך במציאת חלופות אחרות. פיתחנו כלי חכם המתממשק לחנות האינטרנטית שלכם ובעזרתו תוכלו להגדיר באיזה שטטוס הזמנה תרצו שישלח הודעת SMS או מייל (או גם וגם) ותוכלו לכתוב גם את ההודעה עצמה.

נקודות ותגמול

רוצים לעודד מכירות? רוצים לעודד תגובות על מוצרים? באמצעות כלי שפיתחנו, תוכלו להעניק ללקוחות שלכם נקודות על כל קניה באתר שיומרו לכסף אמיתי לרכישות הבאות! תוכלו גם להעניק נקודות על רישום משתמשים חדשים, תגובות למוצרים ועוד..

מערכת טיקטים

מערכת חכמה שפיתחנו יודעת להתממשק למערכות שירות הלקוחות שלכם ומציעה לכם אפשרות של פתיחת פניות לטיפול תחת כל הזמנה / לקוח. המערכת יודעת להציג סטטוסים לטיפול שתבחרו וכל סטטוס לשייך לעובד אחר בחברה. תוכלו לספק שירות מהיר וקל יותר לכם וללקוחות שלכם.

טפסו לפיסגה

הגדילו את המכירות

שירות לקוחות וניהול מלאי חכם הם המפתח לכל עסק להגדלת מכירות ואמון הלקוחות.

באמצעות הכלים שלנו תוכלו לנהל את המלאי בצורה חכמה ביותר!

באמצעות מערכת הפניות שלנו, תוכלו להגדיל את שביעות רצון הלקוחות בשירות שלכם ולצבור לקוחות נאמנים יותר.

סמכו עלינו

פיתוח בהתאם לצרכים שלכם

יש לכם רעיון לפיתוח? צריכים כלי מיוחד לאתר?

פנו אלינו! יש לנו את כל האנשים והכלים כדי לפק לכם פתרון לכל בעיה או חלום.

נשמח לעזור לכם לגדול...

אנחנו יכולים לעשות זאת ביחד