קצת עלינו

מאחורי הקלעים של Wecom

נעים מאוד, וויקום :>

בשנת 2019 נוסדה חברת וויקום במטרה לספק מענה לחברות ועסקים העוסקים במסחר מקוון ברחבי העולם. 

אנו מספקים לחברות בינלאומיות שירותים כדוגמת מתן שירות לקוחות פעיל ואנושי ללקוחות החברה במגוון רחב של שפות, שיווק דיגיטלי ופיתוח מערכות חכמות המותאמות לכל חנות. 

בעלי עסקים העובדים איתנו מקבלים מערכות לניהול וניתוח מידע אודות מכירות האתר, מערכות חכמות לניהול מלאי ועוד.

אנחנו החולמים..

כחלק מהאני מאמין של החברה וכדי שנוכל לספק ללקוחותינו את הפתרונות האיכותיים ביותר, אנו מאמינים כי האינפורמציה העסקית חייבת להיות מרוכזת במערכת ניהול אחת בלבד. לכן, כל המערכות אותם אנו מפתחים, מיועדות לשימוש בתוך המערכות הקיימות שבהן משתמש הלקוח. 

אנו לעולם לא עוצרים

אנו מציעים מערכות רבות המתרכזות בפלטפורמה אחת המייעלת את ניהול החנויות האינטרנטיות. אנו מפתחים פיצ'רים, תוספים ומערכות שלמות הנותנות מענה על הצרכים השונים של חנויות אינטרנטיות שונות.

אוהבים לגלות דברים חדשים

אתם יכולים לסמוך עלינו! אנו נבצע מחקר מקיף עבורכם ונגיע להחלטות משותפות בנושאי המדיה ותפעול המערכות שלכם.

המידע הוא החשוב ביותר

אנו מציעים מערכות להצגת מידע פיננסי וסטטיסטי בלייב על כל מסך שתבחרו דרך פלטפורמה ייחודית שפיתחנו. ניתן לשלוט במידע מכל מקום ובכל זמן נתון.

פשטות היא הדרך להצלחה

כלל המערכות שלנו נוחות מאוד לשימוש ולא דורשות ידע מתקדם. 

your wish is my command

אנו מאמינים בעבודה קשה, ועוד טיפה קשה

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לפיתוח וניהול החנות האינטרנטית שלהם ופועלים תמיד לשפר ולייעל את השירותים אותם אנו מעניקים.

בעזרת המערכות אותם אנו מפתחים, ניתן להעניק שירות לקוחות ללקוחות רבים בעזרת מספר מצומצם של נציגי שירות, חיבור למערכות סליקה מתקדמות ברחבי העולם המאפשר קבלה של כספים באמצעות רוב כרטיסי האשראי ועוד.

נשמח לעזור לכם לגדול...

אנחנו יכולים לעשות זאת ביחד